24-hodinová kľúčová služba

Kľúčová služba BM Professional prevádza otváranie dverí, otváranie áut, otváranie zámkov a zámočnícke práce. Všetky ponúkané služby robíme NONSTOP v meste Bratislava a blízke okolie. Našim zákazníkom ponúkame k jednotlivým prípadom individuálny prístup a profesionálne jednanie.

Stačí malá chvíľa nepozornosti, alebo prievan a už stojíte pred zabuchnutými dverami. V tejto chvíli by sa nechcel nikto ocitnúť. Ak sa Vám už takáto nepríjemnosť stane, naša nonstop kľúčová služba je pripravená Vám pomôcť. Otváranie dverí vykonáva kľúčová služba BM Professional v meste Bratislava a blízke okolie. Máme veľa skúseností a bez poškodenia vieme otvoriť zabuchnuté bezpečnostné, plastové, oceľové, garážové a rôzne na mieru vyrobené dvere. Nonstop kľúčová služba BM Professional pracuje len s profi náradím, aby otváranie dverí bolo prevedené rýchlo a bez poškodenia. Naše skúsenosti nás predurčujú na úspešné otváranie dverí bez poškodenia. Otváranie zabuchnutých plastových dverí naša kľúčová služba už riešila vo veľa prípadoch a vždy úspešne. V prípade, že ste stratili kľúče od bytu a máte zamknuté dvere vie Vám kľúčová služba BM Professional pomôcť aj v tejto situácii. Ak budeme prevádzať otváranie zamknutých dverí, zákazníka vopred informujeme o možnom spôsobe otvorenia zamknutých dverí s následnou cenovou kalkuláciou.Po otvorení zamknutých dverí Vám naša nonstop kľúčová služba prevedie všetky zámočnícke práce, ktoré sú potrebné na to, aby dvere naďalej spĺňali svoju funkciu tak ako predtým.

Naša nonstop kľúčová služba sa úzko špecializuje na otváranie áut. Bez poškodenia otvárame všetky typy áut. Na otváranie áut používame len najmodernejšie profesionálne náradie, aby otvorenie zabuchnutých dverí bolo zrealizované bez poškodenia. Našu službu otváranie áut využívajú aj značkové a renomované autoservisy v meste Bratislava a blízke okolie. Ak máte zabuchnuté kľúče v aute, tak otvorenie auta vieme urobiť priamo na mieste kde sa auto nachádza, alebo aj v servise. Po dohode vieme prísť aj na Vami požadované miesto mimo mesta Bratislava. Otváranie áut prevádza kľúčová služba nonstop podľa požiadaviek zákazníka. Po otvorení auta zostávajú zámky a všetky mechanizmy dverí plne funkčné. Zabuchnuté kľúče v aute nie sú pre nás prekážkou. Zverte otváranie áut do rúk odborníka a budete spokojný ako s cenou, tak aj s otvorením auta bez poškodenia.

Samostatnou kapitolou sú pokazené dvere. Veľa krát bola naša nonstop kľúčová služba privolaná na otváranie dverí, ktoré sú pokazené a nedajú sa otvoriť. Dvere sa pokazia či už vekom alebo predchádzajúcou neodbornou montážou. V tomto prípade vieme našim zákazníkom ponúknuť všetky zámočnícke práce, vrátanie otvorenia pokazených dverí.Otváranie pokazených a zaseknutých dverí robíme s ohľadom na aktuálny stav dverí a zákazníkom ponúkneme najvýhodnejšiu a najľahšiu cestu na otvorenie Vašich pokazených dverí.
Otváranie pokazených a zaseknutých dverí realizuje kľúčová služba BM Professional na všetkých typoch dverí v meste Bratislava a okolie.

Nonstop kľúčová služba BM Professional ponúka službu otváranie zámkov. Vieme otvoriť rôzne zámky bez poškodenia. Otváranie zámkov sa týka širokého spektra uzamykacích mechanizmov, ktoré sa u nás vyskytujú. Či už potrebujete otvoriť visiaci zámok, alebo dvere od pivnice, vždy sme pripravený Vám pomôcť. Otváranie zámkov je pre nás častým úkonom a preto Vám vie naša kľúčová služba zaručiť vysokú úspešnosť. Pri rôznych rekonštrukciách starých priestorov sú kľúče už dávno stratené, alebo nikto nevie kde sa kľúče nachádzajú. V týchto prípadoch je naša nonstop kľúčová služba privolaná na otváranie zámkov v meste Bratislava a to aj na rôznych starých dverách s dózickým kľúčom. Disponujeme profesionálnym náradím na otváranie dverí, visiacich a dózických zámkov bez poškodenia.

Zámočnícke práce kľúčová služba BM Professional vykonáva aj pre správcov budov a správcovské spoločnosti. Službu otváranie dverí a otváranie zámkov poskytuje kľúčová služba BM Professional správcom objektov pri havarijných situáciách , kde je potrebné rýchle otvorenie dverí. Veľa bytov je neobývaných, alebo v čase havarijnej situácie nie je majiteľ bytu prítomný. V týchto prípadoch kľúčová služba BM Professional požaduje prítomnosť zástupcu vlastníkov bytov a privolanie polície na zadokumentovanie núdzového otvorenia priestoru. Bytové družstvá nás oslovujú na rôzne zámočnícke práce ako výmena zámkov, montáž zámkov, oprava zámkov, montáž kovaní a samozatváračov. Kľúčová služba BM Professional vykonáva všetky typy zámočníckych prác v meste Bratislava a okolie.

Otváranie dverí

Otváranie dverí

Nonstop otváranie dverí. Profesionálne otváranie všetkých typov dverí bez poškodenia zámku a kovania na dverách. Službu otváranie dverí prevádzame v meste Bratislava a okolie.

viac

Otváranie áut

Otváranie áut

Profesionálne otváranie áut pomocou najmodernejších prípravkov pre zámočníkov. Otváranie áut vykonávame bez poškodenia zámku na všetkých typoch a značkách vozidiel.

viac

Zámočnícke práce

Zámočnícke práce

Kľúčová služba BM Professional ponúka zákazníkom zámočnícke práce v plnom rozsahu ako : výmena zámku, montáž zámku, oprava zámku, montáž kovania a pod.

viac