Otváranie dverí

 

Profesionálne otváranie dverí všetkých typov bez poškodenia zámku a kovania na dverách. Službu otváranie dverí prevádzame v meste Bratislava a okolie do 15 km.

Odborne a bez poškodenia Vám otvoríme :

  • klasické bytové dvere
  • bezpečnostné dvere
  • viacbodové dvere
  • vstupné dvere na rodinnom dome
  • atypické a na mieru vyrobené dvere


Otvorenie zabuchnutých dverí už od 45,- €
0940 888 383

Otváranie dverí Bratislava


Sme expertmi na zabuchnuté dvere
a vstupné dvere do bytu, alebo rodinného domu Vám otvoríme na vysokej profesionálnej úrovni. Pri práci preto používame profesionálne nástroje a zámočnícke planžety, ktoré nám umožňujú pracovať precízne a docieliť rýchle výsledky bez akéhokoľvek poškodenia vašich dverí.
Zabuchnuté dvere Bratislava je služba, ktorá Vás dostane z núdzovej situácie a Vaše dvere otvoríme bez poškodenia zámku a kovania. Na otváranie zabuchnutých dverí zavolajte skutočného odborníka BM Professional s.r.o., ktorý Vaše dvere otvorí a Vy bude opäť v pohodlí domova.
Nenechajte si viac pokaziť deň s maličkosťami, ktoré môžeme rýchlo vyriešiť za vás.

zabuchnute-dvere

Ponúkame Vám široké spektrum služieb v oblasti zámočníctva. Poradíme si s dverami
s poruchou zámku, zablokovanými, či zaseknutými dverami.
Pokiaľ sa Vaše dvere nedajú
odomknúť a otvoriť v Bratislave a blízkom okolí, nám stačí zavolať a o Vaše dvere sa postaráme. Naša odborná služba si poradí s akýmkoľvek problémom, či už
ide o kľúč zaseknutý v zámku, zaseknutý zámok vo dverách, či vyskočený a zapadnutý jazýček do zárubne.

zapadnuty-jazycek-na-dverach

Kľúčová služba BM Professional s.r.o. počas svojej existencie realizovala stovky úspešných prípadov otvárania dverí. Čo dvere, to iný prípad. Ku každému prípadu otvárania dverí volíme individuálny pracovný postup.

Naša kľúčová služba disponuje najlepším profi náradím na otváranie dverí. Na základe našich skúseností vieme bez väčších obtiaží otvoriť aj rôzne dvere, ktoré sa na Slovensku bežne nepredávajú. Každé atypické dvere sú pre nás veľkou výzvou a dôvodom pre zachovanie dobrého mena BM Professional s.r.o. – kľúčová služba.