O firme

Spoločnosť BM Professional s.r.o. je kľúčová služba zameraná na poskytovanie služieb v oblasti zámočníctva. Každý zásah na dverách si vyžaduje ruku profesionála. Vykonávame všetky služby podľa požiadaviek zákazníka. Naše služby ako otváranie dverí, otváranie áut, otváranie zámkov a zámočnícke práce sa vykonávajú priamo u zákazníka.

Prečo si vybrať BM Professional – kľúčová služba na otváranie dverí?

Našim zákazníkom poskytujeme profesionálne služby na vysokej úrovni. Zámočnícke práce vykonávame len s profesionálnym vybavením pre zámočníkov, aby objednané práce boli vykonané rýchlo a na očakávanej úrovni.

V prípade, že je potrebný príjazd k Vašim dverám, tak naša kľúčová služba sa bez váhania a zbytočného predlžovania dostaví na objednanú prácu. Najčastejším úkonom pre nás je otváranie dverí, ktoré sú zabuchnuté, alebo pokazené. Celý proces otvárania zabuchnutých dverí prebieha rýchlo a profesionálne, pretože aj pre zákazníka platí porekadlo : " čas sú peniaze " .

Spokojnosť zákazníka s rýchlym príchodom na miesto zákazky a profesionálne vykonanie práce je pre dôležitým faktorom. Najlepšia reklama pre nás je vaša spokojnosť a šírenie dobrého mena našej spoločnosti v okruhu Vašich známych.

Kľúčová služba BM Professional poskytuje svoje služby v meste Bratislava a blízke okolie do 15 km.