Ponuka služieb

V našej ponuke služieb sa nachádzajú dopytované servisné služby, ktoré sa vykonávajú priamo u zákazníka.

Otváranie dverí v meste Bratislava vykonávame od roku 2010 a ročne otvoríme viac ako 1.500 dverí.

BM Professional s.r.o. sa špecializuje hlavne na otváranie zabuchnutých dverí v meste Bratislava a okolie do 15 km. Bez poškodenia otvárame klasické bytové dvere, bezpečnostné dvere, viacbodové dvere a vstupné dvere na rodinných domoch.

Otváranie zabuchnutých dverí 
S pribúdajúcim počtom novostavieb a nových majiteľov starších bytov nás zákazníci oslovujú s požiadavkou na výmenu zámku. Všetky zámky, ktoré sa používajú v bytových dverách máme okamžite k dispozícii a zámok Vám vymeníme po dohodnutí termínu hneď na mieste. Výmena zámku v bezpečnostných dverách nie je pre nás technickou prekážkou a zámok Vám odborne vymeníme aj vo viacbodových bezpečnostných dverách.

Výmena zámku 
Motorizovaným zákazníkom vieme poskytnúť naše služby, ak máte zabuchnuté kľúče v aute a potrebujete núdzové otvorenie auta. Samozrejme, že Vám pomôžeme a zabuchnuté dvere na aute Vám otvoríme. Sme špecialisti na otvorenie auta v rôznych situáciach, či už po strate kľúčov, zabuchnutí kľúčov v kufri, alebo sa Vám pre neznámu poruchu auto samé zamklo. Otváranie áut v meste Bratislava a ostatné zámočnícke služby zabezpečujeme v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 hod.

Otvorenie auta